Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - adamgno

#1
Sugestie / Odp: Import eksport danych
Luty 27, 2018, 16:15:46
@Complay czy zostanie dodana funkcja przeterminowanych płatności w zakładce zakupy ? Do tej pory wchodząć w zakładkę zakupy nie widzę jakie fv mam do zapłaty czy też ile dni zostało do zapłaty za dane fv...to tworzy bałagan ponieważ nalezy wchodzić w każdą fv osobno aby zobaczyć do kiedy jest termin płatności. Do tego też nie ma opcji zapłaty częściowej i całkowitej !
#2
Sugestie / Propozycje zmian - czego brakuje
Styczeń 29, 2018, 13:27:52
Witam chciałbym podsunąć kilka sugestii które w znaczny sposób ułatwiłyby obsługe programu i doprowadziłyby korzystanie z niego do perfekcji:

1. Możliwość edycji płatności całkowitych, częściowych w zakładce zakupu (tak samo jak odbywa się to w fv sprzedażowych) dzięki temu będziemy wiedzieć jakie zobowiązania mamy do klientów
2. Możliwość drukowania wprowadzonych fv zakupowych
3. Wyświetlanie pozostałego do zapłaty terminu (wyrażanego w dniach) w zakładce fv zakupowych oraz podświetlanie na czerwono fv przeterminowanych i na zielono zapłaconych. Na ten moment aby zaznaczyć sobie w systemie fv zakupową jako zapłaconą z naszej strony należy: a) zapłacić ją w całości nie częściowo, b) w edycji zaznaczyć, że jest zapłacona ale niestety w liście zewnętrznej nie widzimy tego, c) po zaznaczeniu, że fv jest zapłacona należy ją usunąć wtedy mamy pewnośc, że w systemie pozostają jedynie fv do zapłaty).
4. Możliwość wysyłania powiadomienia o minionym terminie płatności w formie mail (z automatyczną zawartością jakiej fv i kwoty dotyczy przypomnienie)
5. Raporty ilościowe sprzedaży i zakupu, do tej pory jest tylko ewidencja sprzedaży ale kwotowa, bez podanych ilości danego towaru (bardzo przydatna rzecz) - oczywiście z pełnym zakresem dat.
6. Automatyczne wysyłanie faktury po jej wystawieniu dl klienta jesli w jego kartotece wprowadzony jest adres mailowy ( z wcześniejszym komunikatem "czy wysłać fv mailem")
7. Oznaczenie fv orginał / kopia, po opcji drukuj program może zawsze wydrukować 1 orginał i jedną kopie lub wedle uznania po wcześniejszym zaznaczeniu dwie lub więcej kopii