DRUKOWANIE KOPIA/ORYGINAŁ

Zaczęty przez eliasz, Październik 27, 2018, 14:28:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

eliasz

Witam serdecznie,
czy byłaby możliwość dodania funkcji drukowania faktury VAT od razu w dwóch egzemplarzach z dopiskiem ORYGINAŁ I KOPIA na każdej ze stron ?,
za odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam.

Complay

Witamy na forum.

Zastanowimy się się nad tą opcją wraz z dodaniem ustawienia domyślnej liczby kopii podczas druku. Chcieliśmy również przypomnieć, że zgodnie z przepisami od kilku lat nie jest już wymagany napis KOPIA/ORYGINAŁ na fakturach - wystarczą dwa identyczne egzemplarze faktury.

eliasz

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Wiem, że nie jest wymagane oznaczanie faktur kopia/oryginał, ale działamy w takiej branży, w której niektóre instytucje  uparły się i nie ma opcji żeby było inaczej (Państwo w państwie). Bardzo by nam to ułatwiło pracę. Program zakupiłem niedawno i jestem miło zaskoczony szybkością i prostotą programu. Mam nadzieję, że będą Państwo rozwijali program. Powodzenia.

Complay

Informujemy, że dodaliśmy możliwość drukowania dwóch egzemplarzy na jednym wydruku: jeden 'kopia' drugi 'oryginał'. Dodaliśmy również w opcjach ustawienie domyślnej liczby kopii drukowanych faktur (niezależnie od ustawień kopia/oryginał).