biuro rachunkowe

Zaczęty przez koksik, Luty 16, 2017, 23:12:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

toYA

Chciałabym otworzyć salon fryzjerski. Teraz pracuje na etacie i mam klientów, którzy przychodzą tylko do mnie.

koksik

Spokojnie byś sobie poradził(ła)  8)

koksik

Poprzygladaj sie w obecnym zakładzie pracy jak to wygląda i myślę że spokojnie sobie poradzisz 8) jak znajdziesz czas to merytorycznie wyjdzie pozytywnie

toYA

Cytat: koksik w Luty 17, 2017, 17:20:33
Poprzygladaj sie w obecnym zakładzie pracy jak to wygląda i myślę że spokojnie sobie poradzisz 8) jak znajdziesz czas to merytorycznie wyjdzie pozytywnie

tu pracuje 23 osoby więc nie sądzę żebym miała dobry przykład  :P

KatarzynaGiermańska

e-księgowość to prowadzenie rozliczeń samodzielnie ale z nadzorem specjalisty. Najlepiej udać się do firm i zapytać, co oferują

kallipyga

i od razu podepnę się do tematu
szukam biura z okolic Puław

toYA

Znalazłam świetne biuro, ale niesty nie w tych okolicach. Jakbyś kiedyś przeniosła się do Libiąża, to wbijaj dam ci namiary  ;D ;D

Tomdom

#22
A może korzysta ktoś z was z jakiejś dobrej oferty biura online? Ile w ogóle tak średnio kosztuje taka usługa?

Tomdom

#23
Czy kto%u015B z was samodzielnie nauczy%u0142 si%u0119 ksi%u0119gowo%u015Bci dla swojej firmy? Czy mo%u017Cecie poleci%u0107 jaki%u015B kurs lub ksi%u0105%u017Ck%u0119 do samodzielnej nauki?

Tomdom

#24
Z tego, co mi wiadomo jest teraz możliwość korzystania z tego rodzaju usług online. Nie wiem jednak jak to dokładnie wygląda.