Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - namteh

#1
Dzień Dobry ponownie.

Nie wiem, czy u wielu pojawiają się podobne spostrzeżenia, ale dobrze by było dodać opcję w "Okresach" -  "Poprzedni miesiąc", jest trochę miejsca w layoucie, a często z niego korzystam i wpisywanie ręcznie jest męczące :D. Szczególnie kiedy chcę pogonić kontrahentów, którzy zwlekają z płatnością :).

PS: można zrobić ankietę, czy taka opcja jest przydatna większej ilości osób :).
#2
Sugestie / Nazwa własna kontrahenta
Grudzień 22, 2017, 17:20:53
Program super, fajnie, że jest aktualizowany i może służyć coraz szerszemu gronu. Jedna z rzeczy, której mi dosyć brakuje do "nazwa własna/nazwa skrócona" kontrahenta, którą moglibyśmy przypisać do danego kontrahenta, a która nie drukowała by się na fakturze, ale dzięki której łatwo odnaleźlibyśmy danego kontrahenta przy wystawianiu faktur. Przykład (nazwy wymyślone oczywiście). Wystawiam faktury dla restauracji MC DONALDS, której właścicielem jest firma KOWALSKI & KOWALSKI i to na te dane wystawiam fakturę. Im więcej kontrahentów, tym trudniej zapamiętać, że nazwa przykładowo lokalu a nazwa firmy to dwie różne rzeczy i do tego zapamiętać który do czego. Fajnie, gdyby taka funkcjonalność się pojawiła.