Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - d3s2

Strony: [1]
1
Problemy i pytania / Odp: Baza MySQL
« dnia: Sierpnia 21, 2017, 10:06:32 »
Tak trzeba, trzeba dodać dostęp do hosta danej bazy. Jeżeli jest to serwer zewnętrzny to trzeba wpisać w programie nazwę domeny bądź IP, a na serwerze dopisać IP zewnętrzne naszego komputera. Nie wiem co to za serwer więc więcej nie pomogę.
Działa wszystko w wersji DEMO - choć to pełna wersji ze znakiem wodnym.

W jaki sposób należy dodać dostęp do hosta danej bazy?. W programie dodałem hosta, usera, hasło, nazwę bazy, wszystkie pola są uzupełnione. Gdzie dopisać w programie IP ?
Program łączy się z bazą jednak po chwili traci połączenie. Nie zapisuje danych do bazy (np: logo muszę wgrywać za każdym razem).
Serwery Kei.pl.

2
Problemy i pytania / Baza MySQL
« dnia: Sierpnia 18, 2017, 16:56:36 »
Dzień dobry,
Zainstalowałem program Faktura Light z AppStore. Skonfigurowałem bazę zewnętrzną MySQL. Czy trzeba coś jeszcze robić ponieważ cały czas mam problem z połączeniem z bazą i nie które pola mi zapisuje, a niektórych nie (logo za każdym razem muszę wgrywać na nowo). Dwa razy program się zamknął. Może coś robię nie tak ? i np w wersji demo nie obsługuje zew. baz danych ?

Z poważaniem
Jacek

Strony: [1]